Top

İkincil Atıkların Geri Kazanımı

İkincil Atıkların Geri Kazanımı

Atık madenlerinizin adresinizden alımını kapsayan hizmetlerdir. Dilerseniz madenlerinizi kendi imkanlarınızla da getirerek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tüm madenleriniz değerinde alınır.

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu/duyacağı değerli madenleri ham, işlenmiş veya kalıp halinde ayağınıza kadar getiriyoruz. Çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından konusunda uzman olduğumuza ve alım satım işlemlerimizin yasalara uygun olduğu sertifikalarımızda belirtilmektedir.

Ticaret ya da mal değişimi; malların farklı üreticilerden veya teslimatçılardan alınarak nakliyesinin yapılması, depolanması ve daha sonra, bir araya getirilen malların bir işlemden geçirilmeden, ya toptan ticaret şirketlerine ya da perakende ticaret ile uğraşanlara satılmasını kapsar. Ticaret ile ilgilenen kimse veya şirket normalde sadece kâr etmek amacıyla çalışır. Ticaretin serbest piyasa ekonomisindeki etkinliğinin gerçekleşmesi, mal pazarları, tedarik pazarları, rekabet pazarları ve iç pazarların işleyişi ve organizasyonu ile mümkündür.

İkincil Atıkların Geri Kazanımı
WhatsappWhatsapp